Polski Prawnik


Adwokat mówiący po polsku

Wypadki*

Jeśli doznałeś wypadku i doznałeś obrażeń, możesz mieć prawo do odszkodowania. Roszczenia dotyczące obrażeń osobistych mogą powstać w wyniku wielu niefortunnych zdarzeń, takich jak wypadki drogowe, wypadki przy pracy oraz potknięcia i upadki.

O’Hanrahan & Company Solicitors ma bogate doświadczenie w sporach o obrażenia ciała, zgromadzone poprzez ponad 40 lat. Mamy bardzo doświadczony zespół prawników zajmujących się urazami osobistymi, których celem jest osiągnięcie jak najlepszych wyników dla osób cierpiących z powodu wszelkiego rodzaju obrażeń.

*W sprawach o odszkodowania, prawnikowi nie wolno ustanowić swojego honorarium na podstawie udziału procentowego od sumy odszkodowania.

Nieruchomości

Jeśli kupujesz, sprzedajesz lub obciążasz nieruchomość hipoteka, O’Hanrahan & Company Solicitors może zapewnić ci fachową poradę w konkurencyjnej cenie. Rozumiemy, że proces przenoszenia własności może wydawać się dość skomplikowany i dlatego każdy krok wyjaśniamy naszym klientom w prosty i zrozumiały sposób.

O’Hanrahan & Company Solicitors świadczy usługi przenoszenia własności nieruchomości naszych klientów od ponad 40 lat. Nasze rozległe doświadczenie w tej dziedzinie zapewni, że Twoje sprawy związane z nieruchomościami będą rozpatrywane w sposób dokładny i terminowy.

Jeśli rozważasz zakup lub sprzedaż nieruchomości, skontaktuj się z nami, aby uzyskać konkurencyjną ofertę na (01) 855 6603 lub napisz do nas na legal@ohanrahan.com.

Prawo pracy*

W Kancelarii O’Hanrahan & Company możemy zapewnić doskonałe porady dotyczące wszystkich aspektów prawa pracy, w tym doradztwo dla pracodawców i pracowników w zakresie ustawowych uprawnień, umów o pracę i rozwiązania stosunku pracy.

Posiadamy bogate doświadczenie w zakresie prawa pracy i regularnie występujemy przed wszystkimi forami poświęconymi prawu zatrudnienia. Mamy również duże doświadczenie w sporach sądowych, jak również w postępowaniach pojednawczych ( mediacji)

Jeśli chcesz porozmawiać z prawnikiem na temat prawa pracy, skontaktuj się z nami pod numerem (01) 855 6603 lub napisz do nas na legal@ohanrahan.com.

*W sprawach o odszkodowania, prawnikowi nie wolno ustanowić swojego honorarium na podstawie udziału procentowego od sumy odszkodowania.

Prawo rodzinne

Rozbicie jakiegokolwiek związku jest bardzo trudnym czasem dla wszystkich zaangażowanych osób. W Kancelarii O’Hanrahan & Company pracujemy nad tym, aby wszystkie sprawy rodzinne, takie jak rozwód, separacja sądowa, opieka nad dziećmi i alimenty były rozpatrywane w sposób jak najbardziej bezbolesny.

Nasi prawnicy uznają, że każda sytuacja rodzinna jest wyjątkowa i dlatego zapewnimy, że najbardziej odpowiednie i sprawiedliwe rozwiązanie zostanie osiągnięte w określonych okolicznościach tak szybko, jak to możliwe.

O’Hanrahan & Company Solicitors jest również członkiem programu Free Legal Aid, który spełnia role adwokatów z urzędu.

Jeśli potrzebujesz porady w związku ze swoimi problemami z prawem rodzinnym, skontaktuj się z nami pod numerem (01) 855 6603 lub napisz do nas na legal@ohanrahan.com.

Testament i prawo spadkowe

O’Hanrahan & Company Solicitors ma duże doświadczenie w dziedzinie planowania sukcesji, w tym opracowywania testamentów, organizacji spraw osobistych oraz ogólnych porad podatkowych dotyczących podatku od spadków, podatku od darowizn i podatku od zysków kapitałowych. Nasi prawnicy mają duże doświadczenie w zarządzaniu nieruchomościami, tworzeniu i zarządzaniu majątkami powierniczymi oraz opracowywaniu testamentów i pełnomocnictw.

Rozumiemy, że może to być bardzo smutny czas dla rodziny i przyjaciół, którzy opłakują utratę bliskiej osoby. Radzenie sobie z majątkiem zmarłej ukochanej osoby może być kłopotliwe. Nasi prawnicy zapewnią, że Twoje sprawy będą rozpatrywane w sposób dokładny i szybki, po konkurencyjnej cenie.

Jeśli chcesz porozmawiać z prawnikiem w związku z jakąkolwiek sprawą spadkową, skontaktuj się z nami
na (01) 855 6603 lub napisz do nas na legal@ohanrahan.com.

Contact Us


Address:
71 Ballybough Road
Fairview
Dublin 3

E-mail: legal@ohanrahan.com
Telephone: 01 8556603
Fax: 01 8363990

Locate Us